Archivi tag: vorrei ritornare bambina

Muzika e vendit tim, Shqiperia (udhetim permes kujteses)

Sa prej jush i thot vetvetes: “ Sa do të doja të isha dhe një herë fëmijë!”. Mua më ndodh shpesh. Ndoshta e them sepse kam kaluar një fëmijëri të mrekullueshme, e mbushur me momente të paharrueshme që sa herë i kujtoj më … Continua a leggere

Pubblicato in Attualità, Blog | Contrassegnato , , , , , , , | Lascia un commento